Ramificație Inverter Aer condiționat, 5000 W, R32 DJ50XA0BW
  • Modul de operare : Invertor
  • Puterea de răcire : 5000 W
  • Puterea de încălzire : 5600 W
  • Lăţime : 810 mm
  • Inaltime : 585 mm
  • Adâncimea produsului : 280 mm
  • Cod : 20002283
AC_Old energy badge_A2P_left
Caută distributor în apropiere
CARACTERISTICI DE TOP
[object Object] icon
Agent frigorific prietenos cu mediul
Mai eficient, prietenos cu mediul
[object Object] icon
Încalzire la o temperatura exterioară de -20°C
Capacitate de super-încălzire
Dezghețare automată
Niciodata prea frig să nu funcționeze
Full DC Inverter
Tehnologie de varf pentru cea mai buna performanta
Environment Friendly Gas (HISENSE)
Capacitate de super-încălzire
Heating low to -20°C (HISENSE 2022)
Dezghețare automată
AutoDefrosting (Hisense2021)
Full DC Inverter
Full DC Inverter (HISENSE)
Eficiență înaltă și Economisire a energiei
High Efficiency & Energy Saving
Specificații Acum, aici este partea technica...
Informații de bază
Tip produs:
Aer condiționat
Design:
New Comfort
Unitate:
Externă
Modul de operare:
Invertor
Tip:
Mono
Categoria de comercializare a aparatelor de aer condiționat:
Ramificație
EER:
3.25
COP:
3.69
Nivelul de viteză al ventilatorului exterior:
Nivelul de viteză al ventilatorului interior:
Intervalul de funcționare - încălzire (g/m):
Puterea de încălzire:
5600 W
Intervalul puterii de încălzire (W):
Cooling power range (W):
Air Flow - minim:
1500 m³/h
Flux de aer:
2200 m³/h
Numărul de ventilatoare:
1 bucăți
Clasa energetică la încălzire:
A+
Clasa de eficiență energetică - sezonul cald de încălzire :
A+++
SEER - râcire:
6.101
SCOP - Coeficientul de performanță sezonieră - mediu:
SCOP - Coeficientul de performanță sezonier - cald:
Intervalul de setare a temperaturii (°C):
Funcționare silențioasă:
Da, 19 dB(A)
Mișcare automată a clapetelor:
Da
Protecție împotriva aerului rece:
Da
Funcția operare de urgență:
Functioneaza pana la -15° C:
Aer proaspăt:
Nu
Afișaj LED pentru calitatea aerului:
Nu
Termostat pentru temperatura camerei:
Consumul anual de energie electrică pentru răcire (QCE):
287 kWh
Refrigerent:
R32
Intervalul de temperatură de funcționare în modul de încălzire (°C):
Temperatura de funcționare în modul de răcire (°C) :
Diametrul conductei pentru lichid (mm):
6,35
Nivel de zgomot - maxim:
63 dB(A)
Consumul de energie în modul așteptare:
1 W
Frecvență:
50 Hz