43 '' B7100 | UHD Smart TV 4K 50 Hz, 60 Hz H43B7100
  • Diagonala ecranului (inch) : 43 in
  • Rezoluția maximă : UHD 3840X2160
  • Tipul Televizorului : UHD Smart TV
  • Diagonala ecranului (cm) : 107.9 cm
  • DTS Studio Sound
  • Interfața utilizatorului : VIDAA U3.0
  • Seria : B7100
Caută distributor în apropiere
Specificații Acum, aici este partea technica...
Informații de bază
Model:
H43B7100
Seria:
B7100
Tipul Televizorului:
UHD Smart TV
Material rama:
Plastic
Culoare:
Negru
Carcasă:
Plastic
Culoare stand:
Negru
Materialul din care este confecționat standul:
Aspect ratio:
16:9
Diagonala ecranului (inch):
43 in
Diagonala ecranului (cm):
107.9 cm
Rezoluția maximă:
UHD 3840X2160
Unghiu de vizualizare (H):
176 °
WCG:
Nu
Gama de culori BT.2020:
52 %
Frecvență:
50 Hz, 60 Hz
Contrast:
4000:1
Luminozitate:
200 nits
Luminozitate maximă:
Nu
Tehologia de iluminare:
DLED
Local dimming:
Zone local dimming:
Tehnologie 3D:
2D la 3D:
HDR:
HDR
HDR10
Decodare HDR10+
Tehnologie HLG:
Da
Dolby Vision:
Quantum Dot Colour:
Mărește rezoluția Ultra HD:
Da
Tehnica MEMC:
Întârzierea de intrare în modul joc:
Mai puțin de 50 ms
Filtru digital 3D:
Reducerea zgomotului MPEG:
Reducerea zgomotului:
Puterea de iesirea a sunetului:
2x7 W